localize (2.0.5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Save
th: บันทึก

en: Domain
th: โดเมน

en: Code
th: รหัส

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Multilingual
th: หลายภาษา

en: Add language
th: เพิ่มภาษา

en: language
th: ภาษา
