localize (2.0.5) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Language
tr: Dil

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Label
tr: Etiket

en: Save
tr: Kaydet

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Code
tr: Kod

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Languages
tr: Diller

en: Multilingual
tr: Çok dil

en: Add language
tr: Dil ekle

en: language
tr: dil

en: languages
tr: diller
