localize (2.0.5) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Label
vi: Nhãn

en: Save
vi: Lưu

en: Domain
vi: Miền

en: Code
vi: Mã

en: Configuration
vi: Cấu hình

en: Languages
vi: Ngôn ngữ

en: Add language
vi: Thêm ngôn ngữ

en: language
vi: ngôn ngữ
