localize (2.0.3) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Language
bg: Език

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Code
bg: Код

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Languages
bg: Езици

en: Add language
bg: Добави език

en: language
bg: език
