localize (2.0.3) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Language
mn: Хэл

en: Weight
mn: Жин

en: Save
mn: Хадгалах

en: Domain
mn: Домэйн

en: Code
mn: Код

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Languages
mn: Хэлнүүд

en: Add language
mn: Хэл нэмэх

en: language
mn: хэл
