localize (2.0.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Language
te: భాష

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Code
te: కోడ్

en: Languages
te: భాషలు

en: Add language
te: భాషని చేర్చండి

en: language
te: భాష
