Location Migration (1.0.0-beta5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Migration
az: Miqrasiya

en: The entity type.
az: Entiti növü.

en: The field name.
az: Sahənin adı.

en: The entity bundle.
az: Varlıq paketi.

en: The field instance data.
az: Sahə nümunəsi məlumatları.
