Location Selector (8.x-1.0) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Value
ps: بيه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: OK
ps: سمه ده

en: empty
ps: تش

en: About
ps: په اړه
