Location Selector (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: empty
lv: tukšs

en: About
lv: Par

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: exposed
lv: eksponēts

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)
