Location Selector (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: empty
pl: pusty

en: About
pl: O stronie

en: Is empty (NULL)
pl: Jest pusty (NULL)

en: not empty
pl: nie pusty

en: exposed
pl: udostępniony

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: Is not empty (NOT NULL)
pl: Nie jest pusty (NOT NULL)

en: grouped
pl: pogrupowane

en: Force selection of deepest level
pl: Wymagaj wyboru najgłębszego poziomu

en: Network problem!
pl: Problem z połączeniem sieciowym!

en: Hint text that appears inside the field when empty.
pl: Tekst podpowiedzi, który pojawia się wewnątrz pola gdy jest ono puste.
