Location Selector (8.x-1.1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: About
be: Аб

en: Placeholder
be: Запаўняльнік
