Location Selector (8.x-1.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Value
fr: Valeur

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Is equal to
fr: Est égal à

en: Is not equal to
fr: N'est pas égal à

en: empty
fr: vide

en: About
fr: À propos

en: Is empty (NULL)
fr: Est vide (NULL)

en: not empty
fr: non vide

en: exposed
fr: exposé

en: Is not empty (NOT NULL)
fr: N'est pas vide (NOT NULL)

en: How to use
fr: Comment l'utiliser

en: grouped
fr: groupés

en: Network problem!
fr: Problème de réseau !

en: Hint text that appears inside the field when empty.
fr: Texte d'aide qui apparait à l'intérieur du champ lorsqu'il est vide.
