Location Selector (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: OK
ku: باشە

en: About
ku: دەربارە
