Location Selector (8.x-1.1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Value
sk: Hodnota

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Is equal to
sk: Je zhodné s

en: Is not equal to
sk: Nie je zhodné s

en: empty
sk: prázdne

en: About
sk: Informácie o

en: Is empty (NULL)
sk: Je prázdne (NULL)

en: not empty
sk: nie je prázdne

en: exposed
sk: odkrytý

en: Placeholder
sk: Zástupný reťazec

en: Is not empty (NOT NULL)
sk: Nie je prázdne (NOT NULL)

en: SettingsForm
sk: Formulár s nastaveniami
