Location Selector (8.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Is equal to
sv: Är lika med

en: Is not equal to
sv: Är inte lika med

en: - Please select -
sv: - Var god välj -

en: empty
sv: tom

en: About
sv: Om

en: Is empty (NULL)
sv: Är tom (INNEHÅLLSLÖS)

en: not empty
sv: inte tom

en: exposed
sv: exponerad

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Is not empty (NOT NULL)
sv: Är inte tom (INTE INNEHÅLLSLÖST)

en: grouped
sv: grupperad
