Location Selector (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Value
th: ค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Is equal to
th: เท่ากับ

en: Is not equal to
th: ไม่เท่ากับ

en: empty
th: ว่างเปล่า

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Is empty (NULL)
th: ว่างเปล่า ( null )

en: not empty
th: ไม่ว่างเปล่า

en: Is not empty (NOT NULL)
th: ไม่ว่างเปล่า (ไม่ NULL)
