Location Selector (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: Value
tr: Değer

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Is not equal to
tr: Eşit değildir

en: OK
tr: Tamam

en: empty
tr: boş

en: About
tr: Hakkında

en: Is empty (NULL)
tr: Boştur (NULL)

en: not empty
tr: boş değil

en: exposed
tr: açıkça

en: Placeholder
tr: Yer tutucu

en: Is not empty (NOT NULL)
tr: Boş değildir (NOT NULL)

en: grouped
tr: gruplanmış

en: Network problem!
tr: Ağ sorunu!
