Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Username
it: Nome utente

en: Yes
it: Sì

en: Login
it: Accedi

en: Other
it: Altro

en: About
it: Informazioni

en: Confirm password
it: Conferma la password
