Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Username
ja: ユーザー名

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Login
ja: ログイン

en: Password
ja: パスワード

en: Other
ja: その他

en: About
ja: アバウト

en: Confirm password
ja: パスワードの確認
