Locker module (8.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Login
pt: Iniciar sessão

en: Password
pt: Senha

en: Other
pt: Outro

en: About
pt: Sobre

en: Confirm password
pt: Confirmar senha
