Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Login
af: Gebruiker

en: Password
af: Wagwoord

en: Other
af: Ander

en: Confirm password
af: Bevestig wagwoord
