Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Password
eo: Pasvorto

en: Other
eo: Alia

en: Confirm password
eo: Konfirmu pasvorton
