Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Login
et: Sisselogimine

en: Password
et: Parool

en: Other
et: Muu

en: About
et: Programmist

en: Confirm password
et: Parooli kinnitus

en: Unlock
et: Tee lukust lahti
