Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Username
fa: نام کاربری

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Login
fa: ورود

en: Password
fa: گذرواژه

en: Other
fa: ساير

en: About
fa: درباره

en: Confirm password
fa: تایید گذرواژه
