Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Login
is: Innskráning

en: Password
is: Lykilorð

en: About
is: Um

en: Confirm password
is: Staðfesta lykilorð
