Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Login
pl: Zaloguj

en: Password
pl: Hasło

en: Other
pl: Inne

en: About
pl: O stronie

en: Confirm password
pl: Potwierdź hasło

en: Unlock
pl: Odblokuj
