Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Username
sv: Användarnamn

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Login
sv: Logga in

en: Password
sv: Lösenord

en: Other
sv: Övriga

en: About
sv: Om

en: Confirm password
sv: Bekräfta lösenord

en: Unlock
sv: Lås upp
