Locker module (8.x-1.0-beta2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Username
vi: Tên người dùng

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Password
vi: Mật khẩu

en: Other
vi: Khác

en: About
vi: Giới thiệu

en: Passwords do not match.
vi: Mật khẩu không khớp.

en: Confirm password
vi: Xác nhận mật khẩu

en: Passphrase
vi: Cụm từ mật khẩu

en: Unlock
vi: Bỏ khoá
