Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Username
da: Brugernavn

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Password
da: Adgangskode

en: Roles
da: Roller

en: Other
da: Anden

en: About
da: Om

en: Confirm password
da: Bekræft adgangskode

en: Unlock
da: Lås op
