Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Username
dz: ལག་ལེན་པའི་མིང་།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Confirm password
dz: ཆོག་ཡིག་ངེས་དཔྱད་འབད་
