Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to el translation catalogue (9 entries)

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Other
el: Άλλο

en: About
el: Περί

en: Confirm password
el: Επιβεβαίωση συνθηματικού

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα
