Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Password
eu: Pasahitza

en: Roles
eu: Zereginak

en: Other
eu: Bestea

en: About
eu: (r)i buruz

en: Confirm password
eu: Baieztatu pasahitza

en: Unlock
eu: Desblokeatu
