Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Password
fil: Hudyat

en: Roles
fil: Mga papel

en: Confirm password
fil: Patunayan ang hudyat
