Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: About
km: អំពី

en: Confirm password
km: អះអាង​ពាក្យ​សម្ងាត់
