Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Password
lv: Parole

en: Roles
lv: Lomas

en: Other
lv: Citi

en: About
lv: Par

en: Confirm password
lv: Apstipriniet paroli
