Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Roles
ne: भूमिका

en: About
ne: बारेमा
