Locker module (8.x-1.0-beta3) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Username
tr: Kullanıcı adı

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Password
tr: Parola

en: Roles
tr: Roller

en: Other
tr: Diğer

en: About
tr: Hakkında

en: Confirm password
tr: Parolayı doğrula

en: Unlock
tr: Kilidi aç
