Locker module (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Username
de: Benutzername

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Password
de: Passwort

en: Other
de: Weitere

en: expired
de: abgelaufen

en: About
de: Über

en: Passwords do not match.
de: Die Passwörter stimmen nicht überein.

en: Confirm password
de: Passwort bestätigen

en: Unlock
de: Entsperren
