Locker module (8.x-1.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Password
jv: Sandhi

en: Other
jv: Liyané

en: About
jv: Ngenani

en: Confirm password
jv: Ketik ulang sandhiné
