Locker module (8.x-1.0) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Other
kk: Басқа

en: Confirm password
kk: Құпиясөзді растаңыз
