Locker module (8.x-1.0) - en to no translation catalogue (9 entries)

en: Username
no: Brukernavn

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Password
no: Passord

en: Other
no: Annet

en: expired
no: utløp

en: About
no: Om

en: Confirm password
no: Bekreft passord

en: Unlock
no: Åpne
