Locker module (8.x-1.0) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Other
ta: மற்றவை

en: About
ta: பற்றி

en: Confirm password
ta: உறுதிசெய்த கடவுச்சொல்

en: Unlock
ta: திறத்தல்
