Lockr (4.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Submit
el: Υποβολή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Region
el: Περιοχή

en: Unknown
el: Άγνωστο

en: Error
el: Σφάλμα

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: OK
el: ΟΚ

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Credit card
el: Πιστωτική κάρτα

en: Status messages
el: Μηνύματα κατάστασης
