Lockr (4.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Submit
et: Sisesta

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Save
et: Salvesta

en: Region
et: Regioon

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Error
et: Viga

en: Warning
et: Hoiatus

en: OK
et: Olgu

en: Advanced
et: Täpsem

en: Environment
et: Keskkond

en: Credit card
et: Krediitkaart

en: Status messages
et: Olekuteated
