Lockr (4.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Save
he: שמירה

en: Region
he: איזור

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Error
he: שגיאה

en: Warning
he: אזהרה

en: Advanced
he: מתקדם

en: Security
he: אבטחה

en: Info
he: מידע

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Status messages
he: הודעות מצב
