Lockr (4.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Save
sk: Uložiť

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Error
sk: Chyba

en: Warning
sk: Varovanie

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Environment
sk: Prostredie

en: Credit card
sk: Kreditná karta
