Lockr (4.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Submit
hi: जमा करें

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: ID
hi: आईडी

en: Unknown
hi: पता नहीं

en: Error
hi: त्रुटि

en: Warning
hi: चेतावनी

en: OK
hi: ठीक है

en: Advanced
hi: विकसित

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Info
hi: जानकारी

en: Status messages
hi: स्थिति संदेश
