Lockr (4.0.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Save
hu: Mentés

en: Region
hu: Régió

en: ID
hu: Azonosító

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Error
hu: Hiba

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Advanced
hu: Haladó

en: Security
hu: Biztonság

en: Info
hu: Infó

en: Environment
hu: Környezet

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Header text
hu: Fejléc szövege
