Lockr (4.0.0) - en to ja translation catalogue (12 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Save
ja: 保存

en: Region
ja: リージョン

en: Unknown
ja: 不明

en: Error
ja: エラー

en: Warning
ja: 警告

en: Advanced
ja: 高度

en: Security
ja: セキュリティー

en: Credit card
ja: クレジットカード

en: Status messages
ja: ステータスメッセージ
