Lockr (4.0.0) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Submit
my: တင်သွင်းသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Unknown
my: မသိနိုင်သော

en: Error
my: အမှား

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: OK
my: အိုခေ (ခ) ဟုတ်ကဲ့

en: Advanced
my: အဆင်မြင့်

en: Info
my: အချက်အလက်
